Araba Park Etme Oyunu

Android İçin Araba Park Etme Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 41.6 MB
  • Version 3.0.2
  • Dil TR / EN
  • Firma Narcade
3D olarak Markette bulunan Araba Park Etme Oyunu çok sayıda bölümü ve parkuru bulunuyor. Diğer araba park etme oyunlarından daha fazla özelliği olan bu oyunda hareketli bariyerlerden hareketli araçlara kadar bol içeriğe sahip.

Araba Park Etme Oyunu gelişmiş bir grafiğe ve bol özelliklere sahip olan nadir oyunlardan birisi olarak markette üst sıralarda yer alıyor. Gerçekçi araba sürüşü ve gerçeğe yakın şehir yapısı ile oyun deneyiminizi arttırmayı hedefleyen bir araba park etme oyunudur. Yarış amacı olmayan bu oyunda en dikkatli şekilde etraftaki kamyonlara ve bariyerlere çarpmadan park yerini bulmak ve aracınızı park etmenizdir.

İçerisinde 90 bölüm ve 6 farklı araç bulunuyor ve bölümlere göre araç seçimi için hız, performans ve arazi araçları arasında istediğiniz aracı seçebilirsiniz. Kolay kontroller sayesinde rahat bir deneyim sunan oyunda araç görüş açınızı da değiştirebilirsiniz. Yıldız toplayarak yeteneklerinizi arttırabilir ve yeni araçlar kullanabilirsiniz. Her seviyede yeni ve farklı görevler alarak aracınızı park ederek yıldız puanı toplayabilirsiniz. Yeteneklerinizi gösterin ve hiç bir yere dokunmadan en kısa sürede yüksek yıldız toplamaya çalışın. 6 Farklı bölümün içinde 90 seviye ve 6 farklı araç bulunuyor gerçekçi şehir yapısı ile bariyerlere dokunmadan aracı park etmek ana görevimiz.

 

Daha Fazla Göster
Araba Park Etme Oyunu indir